wtorek, 26 grudnia 2017

Helski buldog francuski

Polska jest piękna..
Nasz kraj odkrywam na nowo..
kraj niezwykły, magiczny, naturalny..
Wakacje z psem to nie lada wyzwanie. Szukając ofert zwracaliśmy uwagę nie tylko na nasze wymagania ale przede wszystkim na wymagania psiaka. Tym razem postawiliśmy na początek Polski (lub jak niektórzy twierdzą koniec) czyli Hel.

Sięgam głęboko we wspomnienia i nie jestem w stanie przypomnieć sobie żadnych minusów tej miejscowości. Plusy natomiast nasuwają się same :)Hel to małe rybackie miasteczko położone w najbardziej urokliwym miejscu w Polsce - na półwyspie helskim. Już sama droga na Hel zaczynając od Chałup zapiera dech w piersiach. Piękne lasy, dzikie plaże, świeże powietrze, cisza i spokój a do tego wszystkiego morze po dwóch stronach drogi.To miejsce polecam serdecznie dla planujących wakacje z psem. Jakie mam na to argumenty?


1. Piękne lasy z malowniczo położonymi ścieżkami - idealne miejsce na spacer z psem.

2. Szerokie i czyste dzikie plaże, na które można bez obaw zabrać swojego pupila.

3. Wiele restauracji akceptuje psy towarzyszące swoim gościom.

4. W kilku punktach miasta dostępne są bezpłatne woreczki na odchody. Wielki plus za to. Dodatkowo "przystanki" są na bieżąco uzupełniane.

5. Sporo małych pensjonatów akceptuje pobyty z pieskiem i wiele z nich ma wspaniałe zaplecza w postaci ogrodów czy dużych tarasów - żaden pies tym nie pogardzi. (Pensjonat, w którym byliśmy nie pobrał nawet opłaty za pieska.)Przekonałam Cię?A teraz czas na zdjęcia :)
3 komentarze:

  1. Widać, że było Wam tam naprawdę dobrze! :) Fajnie, że są miejsca, w których pobyt z psem nie jest jakimś większym problemem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam serdecznie! O tak było obłędnie :). Nawet nie zawsze idealna pogoda w tak urokliwym miejscu nie sprawia problemów. Gorąco polecam Hel:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wpis jest z końca grudnia, ale po fotkach widać, że byliście tam wcześniej. Wrzesień?

    OdpowiedzUsuń